Kevin Murphy

Doskonała jakość pielęgnacji otoczona pięknym zapachem – Kevin Murphy to produkty oparte wyłącznie na naturalnych składnikach. Nie zawierają siarczanów ani parabenów oraz nie są testowane na zwierzętach. U nas w salonie możesz się o tym przekonać.

Kosmetyki Kemon

W trosce o Twoje włosy stawiamy na najlepsze włoskie kosmetyki. Jako salon firmowy marki Kemon pierwsi mamy dostęp do kosmetycznych nowości i specyfików które sprawią, że poczujesz się w swoich włosach wyjątkowo.

My Day Studio

Po włosach czas na pielęgnację dłoni i stóp. Zadbane paznokcie to podstawa eleganckiego wizerunku. Profesjonalnie zadbasz o nie w My Day Studio. Jako nasz klient – ze specjalnym rabatem.

Time Clinic

Doświadczeni lekarze i nowoczesne techniki medycyny estetycznej – to połączenie idealne. Zapraszamy na wspólne metamorfozy, które ujawnią najlepszą wersję Ciebie.

Perfumeria T-care

Nasza ulubiona luksusowa perfumeria. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym doradztwie i asortymencie z najwyższej półki – to jest właściwe miejsce. Jako nasza Klientka możesz liczyć na ekskluzywny rabat w perfumerii. Szczegóły w salonie.

Program Rak&Roll

Razem z nami i fundacją Rak’n Roll możesz pomóc osobom chorym na raka. Obetnij u nas swoje włosy, a my przekażemy je na peruki dla osób poddawanych chemioterapii w wyniku choroby nowotworowej.