Małgorzata Sikorska

Fryzjer z 20 letnim doświadczeniem. Fryzjerstwo to część jej osobowości. Uwielbia włosy a przede wszystkim ich właścicieli. Bardzo energiczna i wiecznie uśmiechnięta . Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i z sercem. Doskonała kolorystka, ciekawe koloryzacje i lekkie upięcia to jej specjalność. Nieustannie się szkoli i poszukuje nowych technik oraz trendów we fryzjerstwie. Poza pracą kocha jazdę na nartach i podróże.

Wioleta Szustakiewicz

Fryzjerstwo to jej pasja której oddaje się od 15 lat. Lubi klasykę i naturalność ale tez wyzwania takie jak całkowite metamorfozy. Krótkie strzyżenia to jej specjalność. Jej motto to precyzja. Korzystając z jej usług możesz być pewny, że jesteś w dobrych rękach.

Poza pracą uwielbia szyć i projektować ubrania. Renowacja starych mebli to kolejna jej umiejętność.

Katarzyna Matusik

Katarzyna to nasza asystentka i prawa ręka. Pracuje z nami od 12 lat. Zawsze uśmiechnięta, dba nie tylko o dobrą atmosferę i pyszną kawę ale też niezwykle precyzyjnie nakłada koloryzację. Masaż skóry głowy to jej specjalność, przynosi ulgę zwłaszcza po ciężkim dniu.

W wolnym czasie lubi rysować.

Natalia Gadomska

Pracuje z nami od niedawna jako nasza asystentka. Jest w trakcie kończenia szkoły fryzjerskiej, więc jest na bieżąco ze wszytskimi trendami fryzjerskimi. Chętnie udoskonala swoje umiejętności. W wolnym czasie lubi podróżować.